خبر دقیق، متوازن و بی‌طرف را از خبرگزاری حاما دنبال کنید

صعود رئال مادرید به نیمه نهایی پس از 120 دقیقه فوتبال نفس‌گیر!

صعود رئال مادرید به نیمه نهایی پس از 120 دقیقه فوتبال نفس‌گیر!

در دور برگشت از مرحله یک چهارم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، رئال مادرید و منچسترسیتی در ورزشگاه خانگی منچسترسیتی یعنی ورزشگاه اتحاد به مصاف هم رفتند و در نهایت رئال مادرید موفق شد با پیروزی در ضربات پنالتی راهی مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا شود.

خبرگزاری حاما: در این بازی در دقیقه دوازدهم بود که رودریگو موفق شد برای رئال مادرید گلزنی کند و دروازه منچستر سیتی را باز کرد.

پس از این گل رئال مادرید در قفل دفاعی داخل شد، مشخص بود که تیم آنچلوتی می خواست که این گل را حفظ کند و در نهایت با این برتری راهی نیمه نهایی شود، مقاومت رئال مادرید داشت جواب می داد تا این که کوین دی بروینه در دقیقه 76 بازی موفق شد با ضربه ای دیدنی دروازه آندری لونین را باز کند و بازی را یک بر یک مساوی کند.

پس از این گل حملات سیتیزن ها ادامه پیدا کرد اما رئال مادرید به خوبی دروازه خود را بسته نگه داشت، این بازی مساوی تمام شد و به وقت های اضافه رفت.

در وقت های اضافه هم تلاش های سیتیزن ها و اندک تلاش های رئال مادرید برای گلزنی بی فایده بود و بازی به ضربات پنالتی کشانده شد و در نهایت در ضربات پنالتی رئال مادرید توانست به پیروزی برسد.

شهرام جوانشیر
‏#Hama_News_خبرگزاری‌حاما

Input your search keywords and press Enter.