خبر دقیق، متوازن و بی‌طرف را از خبرگزاری حاما دنبال کنید

محمد یعقوب عبدالرحمن: مجازات مجرمان بدون فیصله دادگاه ممنوع است !

محمد یعقوب عبدالرحمن: مجازات مجرمان بدون فیصله دادگاه ممنوع است !

محمد یعقوب عبدالرحمن اکه والی ولایت سرپل می‌گوید که بی‌فیصله دادگاه هیچ‌کسی حق مجازات مجرمان را ندارد.
او در یک نشست امنیتی در ولسوالی بلخاب این ولایت می‌افزاید که در نظام کنونی هر گونه فساد ممنوع است و با مجرمان مطابق شریعت اسلامی برخورد خواهد شد.

خبرگزاري حاما: عبدالرحمن اکه هم‌چنان از نیروهای امنیتی می‌خواهد تا در تأمین امنیت بیشتر تلاش ورزیده و از مردم این ولسوالی نیز خواهان همکاری با نیروهای امنیتی شده است.

والی سرپل در این باره گفت: «مردم مثل سابق چشمش بسته نشود، بی‌گناه آورده لت نشود، تا که محکمه فیصله نکند محکمه که فیصله کرد گناه خود را می‌کشد.»

مسوولان امنیتی ولسوالی بلخاب ضمن اطمینان از تامین امنیت در این ولسوالی، می‌گویند در نتیجه تلاش‌های شبانه روزی آنان، فاصله میان دولت و ملت از میان برداشته شده است.

عزیزالله رییس ارکان کندک دوم گفت: «شبانه‌روز گزمه ما، چک پاینت ما با هماهنگی دیگر ارگان‌های امنیتی است. ما در خدمت مردم هستیم انشالله.»

خان نظر سرپرست کندک هفتم گفت: «ما برای تان اطمینان می‌دهم که هر وقت آماده هستیم و آماده شدیم کدام کاری که می‌شود به اتحاد و اتفاق انجام می‌دهیم انشاالله.»

پیش از این، مقام‌های بلندرتبه امارت اسلامی نیز خواستار رفتار نیک با مردم و از بین بردن فاصله میان حکومت سرپرست و شهروندان کشور شده بودند

ديانا سلطاني
‏#Hama_News_خبرگزاری‌حاما

Input your search keywords and press Enter.