خبر دقیق، متوازن و بی‌طرف را از خبرگزاری حاما دنبال کنید

آزمون شناختی چیست و آیا جو بایدن باید این آزمون را دوباره سپری نماید؟

آزمون شناختی چیست و آیا جو بایدن باید این آزمون را دوباره سپری نماید؟

فراموش شدن جملات و سر در‌گمی در گفت‌و‌گو هفته گذشته با ترامپ موضوع جدیدی نیست، مدت‌ها است مقام‌های فعلی و قبلی که با رییس جمهور آمریکا دیدار داشته اند متوجه شده‌اند او به‌صورت فرآیند‌ای سردرگم و گیج به‌نظر می‌رسد، و رشته کلام از دست‌اش خارج می‌شود.

خبرگزاری حاما: فراموش شدن جملات و سر در‌گمی در گفت‌و‌گو هفته گذشته با ترامپ موضوع جدیدی نیست، مدت‌ها است مقام‌های فعلی و قبلی که با رییس جمهور آمریکا دیدار داشته اند متوجه شده‌اند او به‌صورت فرآیند‌ای سردرگم و گیج به‌نظر می‌رسد، و رشته کلام از دست‌اش خارج می‌شود. اما افرادی‌که در‌این آواخر با او ملاقات کرده‌اند می‌گویند، “به‌نظر می‌رسد این سردرگمی‌ها نگران کننده‌تر شده است و این لغزش‌ها بیشتر هنگامی رخ می‌دهد که درجمع بزرگ باشد یا پس از برنامه‌‌ای سخت، دشوار و فشرده باشد.

در سخنرانی از کلمات قدیمی و عجیب استفاده می‌کنند.”کارشناسان می‌گویند “آزمون های شناختی موجود سنجه خوبی برای ارزیابی سلامت رییس جمهوری برای سنجش کامل و دقیق سلامت ذهنی برای فشار های کاری این شغل نیستند، راهی برای سنجش کامل و دقیق سلامت ذهنی رییس جمهوری وجود ندارد.

به‌گفته‌ی پزشکان که با ریانووستی مصاحبه کرده اند، ترکیبی از بیماری تخریب عصبی با تعدادی از علائم دیگر در جوبایدن رییس جمهور ایالات متحده وجود دارد که آگاهی منفی در بیمار ایجاد می‌کند و نیاز به درمان جامع و مداوم دارد.

این در حالیست که کاخ سفید به پرسش‌های متعدد رسانه راجع به‌منظور جوبایدن نیز پاسخ نداده است.

فاطمه امیری

#Hama_Newsخبرگزاری‌حاما

Input your search keywords and press Enter.